کد خبر: 527998

سرهنگ گودرز،رئیس پلیس فتای تهران:

داروهای سقط جنین در فضای مجازی کشف شد

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ گفت: پیش از این پیج‌هایی را شناسایی کرده بودیم که اقدام به فروش اقلام پیشگیری از بارداری می‌کردند.

سرهنگ داوود گودرزی رئیس پلیس فتای تهران بزرگ درباره تبلیغات سلبریتی‌ها در فضای مجازی مبنی بر ارائه مدرک دانشگاهی غیر قانونی، اظهار کرد: وزارت علوم هم اعلام کرد که این تبلیغات فاقد ارزش بوده و مدارک مورد تایید نیست، مردم توجهی نکنند.

به گزارش برنا،وی افزود: پلیس فتا در زمینه تبلیغ مدرک دانشگاهی در فضای مجازی موردی را شناسایی کرده بود که فرد احضار و توجیه شد.

سرهنگ گودرزی درباره فروش اقلام پیشگیری از بارداری در فضای مجازی به دلیل محدودیت در توزیع آن‌ها، بیان کرد: فروش اقلام پیشگیری از بارداری را مانند موارد دارویی در نظر داریم و برخورد لازم را می‌کنیم.

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ با اشاره به اینکه فعلا در فضای مجازی تبلیغاتی درخصوص فروش اقلام پیشگیری نداشتیم، افزود: پیش از این پیج‌هایی را شناسایی کرده بودیم که اقدام به فروش این اقلام می‌کردند.

وی خاطرنشان کرد: طی رصد همکاران بنده در پلیس فتا داروهای سقط جنین را که در فضای مجازی تبلیغ می‌شد کشف کردیم و در اختیار مراجع قانونی قرار دادیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی