کد خبر: 527069

قدردانی رییس کل سازمان نظام پزشکی از شورای عالی انقلاب فرهنگی

رئیس کل سازمان نظام پزشکی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، ریاست جمهوری و ریاست مجلس قدردانی کرد.

اعتمادآنلاین| رئیس کل سازمان نظام پزشکی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، ریاست جمهوری و ریاست مجلس که در نهایت مانع افزایش که ظرفیت بی رویه و غیرمتعارف پذیرش دانشجوی رشته های پزشکی شدند، قدردانی کرد.

به گزارش مهر، متن پیام دکتر محمد رئیس زاده به شرح زیر است:

«پس از هفته‌ها بحث و چالش در فضای عمومی و جامعه پزشکی کشور، امروز اعضای محترم شورایعالی انقلاب فرهنگی در تصمیمی منطقی و مدبرانه، ضمن تاکید بر افزایش ظرفیت متناسب رشته های پزشکی، هم دسترسی بیشتر مردم عزیز کشورمان به خدمات پزشکی را تسهیل کردند و هم ضمانت حفظ و ارتقاء کیفیت رشته‌های پزشکی را فراهم آوردند.

ضمن خدا قوت به همه مسوولان دلسوز و اساتید، دانشجویان و همکاران عزیزم در جامعه پزشکی، از حسن تدبیر و درایت همه اعضای محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی و نیز سعه صدر آنان، چه در جلسات حضوری و چه در تماسهای تلفنی که خدمتشان داشتم، نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

به خصوص از عنایت ریاست محترم جمهوری و رئیس شورا که در هفته های گذشته با خارج کردن موضوع از دستور، کسب نظرات تخصصی مسوولان حوزه سلامت را خواستار شدند و نیز بذل توجه ریاست محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر قالیباف که در جلسه‌ای 100 دقیقه‌ای علی‌رغم مشغله کاری فراوان، نظرات حوزه سلامت را شنیدند صمیمانه سپاسگزارم.

از دبیر محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی جناب آقای دکتر عاملی و اعضای محترم ستاد علم و فن‌آوری آن شورا بخصوص برادر عزیزم جناب آقای دکتر کبکانیان، که نسبت به معضلات جامعه پزشکی و حوزه سلامت کشور دغدغه و عنایت داشتند، قدردانی می‌نمایم.

بدون شک در سایه این تدبیر، همه ارکان حوزه سلامت و اعضای شریف جامعه پزشکی در راه افزایش دسترسی مردم به خدمات بهداشتی و درمانی و نیز ارتقا بیش از پیش کیفیت خدمات پزشکی ایران عزیز با جان و دل خواهند کوشید.

از رسانه‌ها و بخصوص صدا و سیمای جمهوری اسلامی و ریاست محترم آن، جناب آقای دکتر جبلی نیز تشکر و قدردانی می‌نمایم.»

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی