کد خبر: 525695

خبر خوش پلیس راهور برای موتورسواران پایتخت

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: مالکان و متصرفان تهرانی که موتورسیکلت‌های توقیفی دارند می‌توانند با در دست داشتن حداقل مدارک برای تحویل موتورسیکلت خود اقدام کنند.

اعتمادآنلاین| سرهنگ علی همه‌خانی افزود: مرحله اول طرح ویژه ترخیص موتورسیکلت های توقیفی تا 17 بهمن سال گذشته بود که با استقبال خوب دارندگان این موتورسیکلت‌ها مواجه شد و هم اکنون نیز این فرصت همچنان برای مالکان موتورسیکلت‌های توقیفی ادامه دارد.

به گزارش مهر،وی گفت: با تسهیلاتی که به دستور فرمانده ناجا برای ترخیص موتورسیکلت‌هایی که بین بازه زمانی سال‌های 90 تا 98 به پارکینگ‌ها منتقل شده‌اند، از جمله کاهش هزینه نگهداشت بر اساس مصوبه سال 94 هیئت وزیران و عدم دوبرابر شدن جریمه‌های آنان در مدت توقیف و به همین منظور این مالکان و متصرفان (و نماینده قانونی آنها) فرصت را غنیمت شمرده

و با در دست داشتن مدارک در دفاتر پلیس + 10 شهر تهران حضور یابند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: افرادی که مدارک آنها ناقص است، می‌توانند به آدرس بلوار خلیج فارس، خیابان هلال احمر مراجعه و برای ترخیص موتورسیکلت اقدام کنند.


سرهنگ همه‌خانی گفت: در خصوص نقص مدارک سازوکارهایی اندیشیده شده که مراجعان می‌توانند در طی مراحل ترخیص مانند نداشتن بیمه، داشتن خلافی بالا و مدارک دیگر نسبت به ارائه تعهد و رفع نواقص و تقسیط بدهی اقدام کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی