کد خبر: 525652

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

وضعیت گرمخانه‌های تهران مناسب نیست/کاهش کف‌خوابهای مددسراها نسبت به سالهای قبل

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: در حال حاضر وضعیت گرمخانه‌های تهران برای پذیرش و اسکان هما کارتن خوابها مناسب نیست. 

اعتمادآنلاین| محمدامین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، اظهار کرد: برای اسکان و استقرار افراد کارتن خواب و بیخانمان، همه امکانات و مجموعه‌های خود را در شهرداری تهران فعال کرده و پای کار آورده‌ایم.

به گزارش دانشجو،معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در ادامه خاطرنشان کرد: به غیر از اتوبوسهای ضروری شهرداری که در اماکن پرخطر مستقر می‌شوند، در صورت نیاز برای اسکان کارتن‌ خوابها از سوله‌های فعلی مدیریت بحران هم استفاده خواهیم کرد و مجوز مورد نیاز برای اینکار را از شهردار تهران دریافت کرده‌ایم.

توکلی زاده همچنین اضافه کرد: تا کنون به همه تماسهای مردمی با سامانه 137 پاسخ داده ایم و همه کارتن‌‌خوابها و بیخانمان‌های شناسایی شده را از سطح شهر تهران جمع آوری کرده و نیازی به استفاده از سوله‌های مدیریت بحران نبوده است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر وضعیت گرمخانه‌های تهران برای پذیرش و اسکان همه کارتن خوابها مناسب نیست اما تعداد کف خواب‌های کارتن خواب در این مجموعه‌ها نسبت به سالهای قبل کمتر است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی